Toyota MR 2 - která se líbí?

Moderátoři: Amigo, riderhenry

Yokohama
Příspěvky: 25
Registrován: 21 bře 2009, 22:24
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama » 27 lis 2009, 00:00

hoši hoši dy není sporáku bez èerné barvy :) a pak k emerku nic jinýho krom žluté a èervené ani moc nesedí :lol:
Toyota MR2

furrow
Příspěvky: 54
Registrován: 09 kvě 2009, 16:17
Bydliště: Tábor

Příspěvek od furrow » 27 lis 2009, 08:37

Yokohama píše:hoši hoši dy není sporáku bez èerné barvy :) a pak k emerku nic jinýho krom žluté a èervené ani moc nesedí :lol:

No jo, já furt chtìl modrou metalízu a teï sem moc moc rád, že mám èervenou :lol:
Honda, Toyota, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, všechna tahle auta sem mìl nebo mám

Yokohama
Příspěvky: 25
Registrován: 21 bře 2009, 22:24
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama » 27 lis 2009, 09:58

No tak tos udìlal dobøe :wink: já bych hlavnì nikdy nechtìl metalízu jsem zastáncem klasické barvy... a jako experiment se mi líbí tmavì šedá ale úplnì matná to je masakr :twisted:
Toyota MR2

furrow
Příspěvky: 54
Registrován: 09 kvě 2009, 16:17
Bydliště: Tábor

Příspěvek od furrow » 27 lis 2009, 10:02

Yokohama píše:No tak tos udìlal dobøe :wink: já bych hlavnì nikdy nechtìl metalízu jsem zastáncem klasické barvy... a jako experiment se mi líbí tmavì šedá ale úplnì matná to je masakr :twisted:
A ty máš èernou? Nevíš kdo má tu co prodával ten maník v Mostu? Je to asi tak únor, bøezen...r.v. 94, klima, nová èerná metla a sedaèky a øadièka a volant novì pošitý.
Honda, Toyota, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, všechna tahle auta sem mìl nebo mám

Yokohama
Příspěvky: 25
Registrován: 21 bře 2009, 22:24
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama » 27 lis 2009, 10:09

No èernou mám ale uplnì jinou prodávala se minulou zimu na klubu :wink: , tu v Mostu mìl kupovat nìjakej týpek co se tam na to vyptával, nebyls to ty náhodou :?: :D jinak byla dost pìkná, sám bych jí koupil hned ale vím co tam bylo za pochyby, a jediný co tak ty kola nebyly nic moc jinak moc dobra
Toyota MR2

Uživatelský avatar
Spitfire
Příspěvky: 460
Registrován: 13 úno 2008, 20:03

Příspěvek od Spitfire » 27 lis 2009, 10:57

Èervená a žlutá je podle mì úplnì ideální k tomu aby vyniklo jaká je MR2 Ferrari wannabe. Vklidu tomu sluší klasický japonský barvy jako bílá nebo støíbrná, viz tøeba...

Obrázek
Naposledy upravil(a) Spitfire dne 06 pro 2009, 10:36, celkem upraveno 1 x.
- Ty Worky sou pecka. Skoda jen ze si tady kazdej bude myslet ze to sou XXR.
- na to co si mysli cesi seru tak moc ze se to neda slovy popsat

furrow
Příspěvky: 54
Registrován: 09 kvě 2009, 16:17
Bydliště: Tábor

Příspěvek od furrow » 27 lis 2009, 12:49

Yokohama píše:No èernou mám ale uplnì jinou prodávala se minulou zimu na klubu :wink: , tu v Mostu mìl kupovat nìjakej týpek co se tam na to vyptával, nebyls to ty náhodou :?: :D jinak byla dost pìkná, sám bych jí koupil hned ale vím co tam bylo za pochyby, a jediný co tak ty kola nebyly nic moc jinak moc dobra
No, byl sem se tam na ni podívat, ale byly tam ty pochyby...tøeba to bylo nakonec v poho, tak by mì zajímalo, jak je majitel spokojenej atd. Nìco na fóru Toyota Mr2 probìhlo když ji koupil...byla tedy za super peníze na r. 94...prý bylo ložiško špatný vzadu a pak mu odešly páèky pod volantem a jinak nevím o ní nic dál. Já ty nabídky další pak furt srovnával s tou èernou z Mostu..no. Mìla novej lak, ale nic moc udìlanej, jen okolo gum apod.
Honda, Toyota, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, všechna tahle auta sem mìl nebo mám

furrow
Příspěvky: 54
Registrován: 09 kvě 2009, 16:17
Bydliště: Tábor

Příspěvek od furrow » 27 lis 2009, 12:51

Yokohama píše:No tak tos udìlal dobøe :wink: já bych hlavnì nikdy nechtìl metalízu jsem zastáncem klasické barvy... a jako experiment se mi líbí tmavì šedá ale úplnì matná to je masakr :twisted:
Jo, jedna v automatu :cry: je na prodej na Slovensku a je v matné èerni. Je na stránkách autobazar.eu. Vypadá to fakt pìknì v tej matnej.
Honda, Toyota, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, všechna tahle auta sem mìl nebo mám

Yokohama
Příspěvky: 25
Registrován: 21 bře 2009, 22:24
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama » 27 lis 2009, 15:06

furrow píše: No, byl sem se tam na ni podívat, ale byly tam ty pochyby...tøeba to bylo nakonec v poho, tak by mì zajímalo, jak je majitel spokojenej atd. Nìco na fóru Toyota Mr2 probìhlo když ji koupil...byla tedy za super peníze na r. 94...prý bylo ložiško špatný vzadu a pak mu odešly páèky pod volantem a jinak nevím o ní nic dál. Já ty nabídky další pak furt srovnával s tou èernou z Mostu..no. Mìla novej lak, ale nic moc udìlanej, jen okolo gum apod.
Ty jo to èerný emero vypadá fakt krutì, ono ta matná strašnì zvýrazní ty tvary jak to stratí ten lesk tak to neklame oèi :twisted: a to co si se díval , no ložisko vem to èert, páèky to už je horší to bych nechtìl øešit, náhražka neexistuje a shánìt nìco takového na mr tak to pos.r ale ze všeho je nejhorší špatnì udìlanej lak, to je uplnì na h.... to jak kdyby nebyl, už sem tak mìl lakovaný auto - špatnì ošetøená rez vylízá znovu, lak opadává kvuli špatnýmu ošetøení a malé vrstvì laku, takovej lak je na 2-4 roky maximálnì :lol:, nemluvì o tom že nìkdo urval cvoky na plastech nedopasoval to apod..... nejhùø :lol:
Toyota MR2

furrow
Příspěvky: 54
Registrován: 09 kvě 2009, 16:17
Bydliště: Tábor

Příspěvek od furrow » 27 lis 2009, 17:09

Yokohama píše: Ty jo to èerný emero vypadá fakt krutì, ono ta matná strašnì zvýrazní ty tvary jak to stratí ten lesk tak to neklame oèi :twisted: a to co si se díval , no ložisko vem to èert, páèky to už je horší to bych nechtìl øešit, náhražka neexistuje a shánìt nìco takového na mr tak to pos.r ale ze všeho je nejhorší špatnì udìlanej lak, to je uplnì na h.... to jak kdyby nebyl, už sem tak mìl lakovaný auto - špatnì ošetøená rez vylízá znovu, lak opadává kvuli špatnýmu ošetøení a malé vrstvì laku, takovej lak je na 2-4 roky maximálnì :lol:, nemluvì o tom že nìkdo urval cvoky na plastech nedopasoval to apod..... nejhùø :lol:
Tak sem asi udìlal dobøe, že jsem ji nebral, z toho sem mìl taky strach, takhle sem mìl lak na Swiftu jen na dveøích a fakt jak ty píšeš, hlavnì na sloupkách okolo gum to lezlo dolù. Na MR mám ještì pùvodní lak a mám tedy jen olezlý zrcátka a zadní spojler. To budu lakovat teï pøes zimu. Jinak co jsou plechy, tak jak nový... :lol:
Honda, Toyota, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, všechna tahle auta sem mìl nebo mám

Yokohama
Příspěvky: 25
Registrován: 21 bře 2009, 22:24
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama » 27 lis 2009, 21:05

No tak jak se tedka psal na klubu, já už na tom pùvodním mám dost kazù takže nejpozdìji za rok celolak, mám chycej zadní lem tak nechci aby to prorezlo a hránku na dveøích chycenou no a taky mám kapotu zepøedu omlácenou od kamínkù jak zákon káže :D to auto jak je nízký všechny lítaj tam a na té èerné ty bílý flíèky to je na provaz :roll:
Toyota MR2

Radek
Příspěvky: 129
Registrován: 15 zář 2009, 06:25

Příspěvek od Radek » 30 lis 2009, 06:31

bílá je krasná, ještì jak je ponièená... :)
mì osobnì se líbí tato
Obrázek

furrow
Příspěvky: 54
Registrován: 09 kvě 2009, 16:17
Bydliště: Tábor

Příspěvek od furrow » 30 lis 2009, 07:38

[quote="Radek"]bílá je krasná, ještì jak je ponièená... :)
mì osobnì se líbí tato
Jo, pìknì pøipláclá k zemi a ty tmavý kola ji fakt sluší. Èervená je èervená...
Honda, Toyota, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, všechna tahle auta sem mìl nebo mám

Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 598
Registrován: 23 kvě 2008, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman » 30 lis 2009, 08:31

Radek: mì se tam víc líbí nsx ale ta mr2 je taky pìkná :)

martin.matess
Příspěvky: 4
Registrován: 16 led 2010, 20:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess » 16 led 2010, 20:59

nejhezèí je ta èervená nahoøe ta tuctová serie mì bere nejvíc jak bylo výše psáno série na pìkných kolech je ta správná volba :)

pak ta bílá s pobouchaným xichtíkem od spita a pak ta èervená poslední kdyby nemìla to lízátko až pod zem tak tak taky :)
[img]http://sklad.obrazku.cz/obr279061_avatarpokus.JPG[/img]
Toyota Celica GT SSI 129kw,mazda rx7 N/A, Maluch dragster :) kupa celic na díly,atd atd

Uživatelský avatar
Mickael
Příspěvky: 144
Registrován: 20 dub 2012, 17:37

Re: Toyota MR 2 - která se líbí?

Příspěvek od Mickael » 17 zář 2014, 19:40

Mel jsem tady rozepsany dlouhy prispevek,ale nakonec jsem to zkratil na - Uvazuju o MR2 mkIII,a po shlednuti inzerce se zmuzu jen na otazku ,,To za to vazne nekdo z vas zaplatil kolem 100tis. viz. soucasne inzeraty?,,
97' R33 GTST Mspec2
Obrázek

Uživatelský avatar
biscuit
Příspěvky: 244
Registrován: 19 pro 2012, 23:14

Re: Toyota MR 2 - která se líbí?

Příspěvek od biscuit » 17 zář 2014, 20:38

myslim, ze ne :-) ale znas to, vsechno je relativni.
92' AT180 coupe 77kW || 92' AE101 Si 84kW || 95' MX3 GS 97kW
Obrázek

Beaver

Re: Toyota MR 2 - která se líbí?

Příspěvek od Beaver » 18 zář 2014, 09:24

Reálně vzato těch aut spíš ubývá a cena plus mínus stagnuje, do budoucna spíš poroste. Občas se ale i tak dá na pěkný kus narazit za dobrou cenu. Těch příležitostí je ale fakt málo :)

Uživatelský avatar
uruem
Příspěvky: 101
Registrován: 07 kvě 2014, 10:20

Re: Toyota MR 2 - která se líbí?

Příspěvek od uruem » 27 zář 2014, 11:07

Beaver píše:Reálně vzato těch aut spíš ubývá a cena plus mínus stagnuje, do budoucna spíš poroste. Občas se ale i tak dá na pěkný kus narazit za dobrou cenu. Těch příležitostí je ale fakt málo :)
To si říkám pořád a před 5 lety kdy běžná cena třeba mr2 byla 100 a teď jsou i pěkné kousky za 50. Celici se snad zachvíli začnou prodávat zadarmo.

Odpovědět